سلام بر همه شما دوستان عزیز و گرامی....

بعد از ماه ها تلاش بالاخره مجموعه آموزشی "راهنمای جامع موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی" آماده شده که شامل 4 ساعت و نیم ویدیوی آموزشی و 230 صفحه کتاب الکترونیکی با بالاترین کیفیت هست که براش صدها ساعت وقت گذاشتم تا آماده بشه...برای مشاهده اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب  مراجعه کنید.

پکیج جامع موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

اهمیت فوق العاده بالای کنکور ارشد!

کنکور کارشناسی ارشد قطعاً یکی از مهمترین آزمون هایی است که در طول دوران تحصیلی تان با آن روبرو می شوید. اهمیت این آزمون از آنجا مشخص می شود که کسب یک رتبه عالی در آن و قبولی در بهترین دانشگاه های ایران بسیار ساده تر و امکان پذیرتر از سایره دوره هاست! اگر می خواستید در دوره دبیرستان به لیسانس در دانشگاه های خوب کشور در رشته مهندسی شیمی تحصیل کنید احتمالاً باید سختی ها و مطالعات فوق العاده ای را پشت سر می گذاشتید! چون رقابت در آزمون لیسانس در این دانشگاه های بسیار فشرده و دشوار بود! از طرف دیگر برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر یعنی مقطع دکتری هم باز تاثیرگذاری آزمون ارشد بسیار آشکار است! چرا که قبولی در دانگاه های مطرح کشور در مقطع دکتری مهندسی شیمی هم با دشواری ها و سختی های خاص خودش همراه است. به عنوان مثال حتی کسب رتبه یک آزمون دکتری هم تضمین کننده قبولی شما در این مقطع در دانشگاه های خوب کشور نیست!! علت آن هم سهم ۵۰ درصدی مصاحبه دکتری در قبولی شماست.

پس بدین ترتیب تنها جایی که به سادگی هر چه تمام تر و اطمینان کامل می توان در دانشگاه های سطح یک کشور در رشته مهندسی شیمی ادامه تحصیل داد همین کنکور کارشناسی ارشد است. آزمونی که اگر بدانید چگونه باید خود را برای آن به بهترین شکل ممکن آماده کنید مطمئناً قبولی در بهترین دانشگاه در آن با یک تلاش معقول، دور از دسترس نیست. فرصتی که اگر آن را از دست بدهید شاید باید رویای تحصیل در بهترین دانشگاه ها  و بدست آوردن آینده شغلی مطمئن را برای همیشه فراموش کنید و سال های بعد حسرت چنین فرصتی را بخورید!

برای موفقیت در آزمون ارشد مهندسی شیمی دقیقا باید چه کارهایی انجام داد؟

این سوالی است که تاکنون داوطلبین بسیار زیادی در طی این چندین سالی که در زمینه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی مشاوره می دهم از من پرسیده اند و تا کنون فقط در همین وبلاگ مهندسی شیمی ام پاسخگوی بیش از هزار کامنت در این زمینه بوده ام! سوالات متعددی که واقعا نبود یک راهنمای جامع و کامل را برای کسب موفقیت در این مسیر نسبتاً طولانی به وضوح نشان می داد. داوطلبین بسیاری را دیده ام که صرفا به خاطر در اختیار نداشتن فرصت مشاوره صحیح و عدم امکان استفاده از تجربیات درست، نتوانستند بازدهی لازم را از وقت، انرژی، مطالعه و هزینه ای که صرف کرده اند بدست بیاورند.

احتمالا شما هم برای شروع مطالعات تان با سوالات بی شماری مواجه بوده اید و با چالش های متعددی برخورد کرده اید که گاها به جواب های درست و غلط ناقصی هم ممکن است رسیده باشید. شاید برای شما هم سوال شده باشد که بهترین منابع آزمون برای هر درس چیست؟ نحوه برنامه ریزی برای هر درس باید به چه صورتی باشد؟ روزی چند ساعت باید مطالعه کرد؟ شیوه تست زنی در دروس مختلف به چه شکلی باشد؟ آیا باید در آزمون های آزمایشی شرکت کرد؟ برای شرکت در گرایش بیوتکنولوژی و داروسازی باید از چه منابعی مطالعه کرد؟ شیوه درست خلاصه نویسی مطالب چگونه است؟ جمع بندی مطالب باید چطور باشد و چقدر اهمیت دارد؟ آیا در مدت زمان کم تا آزمون ارشد هم می توان کاری کرد که بهترین نتیجه را بدست آورد؟ بودجه بندی هر درس در سال های اخیر چگونه است؟ تحلیل سوالات در سال های اخیر آزمون ارشد مهندسی شیمی به چه صورت است؟ نکات فوق العاده مهمی که باید قبل آزمون و سرجلسه حتما به آن ها توجه کرد چه مواردی هستند؟ بعد از آزمون چگونه باید رتبه خودتان را تخمین بزنید؟ و از همه مهمتر چطور خودتان بهترین انتخاب رشته ممکن را با توجه به رتبه ای که کسب کرده اید انجام دهید؟ ۲۰ گرایش مختلف کارشناسی ارشد مهندسی شیمی چه مواردی هستند و بازار کار، شرایط تحصیلی و کاری و اپلای آن ها به چه صورت است؟ ۴۴ دانشگاه دارای ارشد مهندسی شیمی از نظر اولویت بندی، سطح علمی، سخت گیری و امکانات در چه وضعیتی هستند؟ و ده ها سوال دیگر.

حال اگر کسی در کنار شما می بود و می توانست در طول این مسیر به طور جامع و کامل به تک تک این سوالات پاسخ دهد چقدر می توانست شما را در رسیدن به این هدف ارزشمند کمک کند؟ خبر خوش این است که به تمامی سوالات بالا و ده ها سوال دیگر در این مجموعه آموزشی به طور کامل و جامع پاسخ داده شده است!

 

چرا این مجموعه آموزشی جامع و کامل را ساختم؟

همه این موارد من را بر آن داشت که با صرف صدها ساعت وقت بر روی این دوره آموزشی، مجموعه جامع و کاملی از راهنمای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی را تهیه کنم. مجموعه ای که به جرات می توان گفت تقریبا تمام نیازهای شما را از زمانی که تصمیم به شرکت در آزمون ارشد می گیرید تا روزی که وارد دانشگاه و گرایش دلخواهتان در مقطع ارشد می شوید پوشش می دهد. این بسته آموزشی با صرف وقت فراوان و با نهایت دقت و وسواس تهیه شده است تا با ارائه بهترین و کامل ترین اطلاعات برای آزمون ارشد مهندسی شیمی، بتوانید به بهترین رتبه ها در این آزمون دست یابید.

در این محصول آموزشی دقیقا چه چیزهایی یاد می گیرید؟

 معرفی بهترین منابع تمام دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 معرفی بهترین منابع تمام دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی- گرایش بیوتکنولوژی

 معرفی بهترین منابع تمام دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی- گرایش داروسازی

 معرفی بهترین منابع تمام دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی- گرایش HSE

 آموزش نحوه برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 آموزش شیوه صحیح مطالعه دروس برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 آموزش شیوه صحیح خلاصه نویسی دروس برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 آموزش شیوه صحیح جمع بندی دروس برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 آموزش شیوه صحیح آمادگی دانشجویان ترم های پایین برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 معرفی بهترین آزمون های آزمایشی دروس برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 آموزش استراتژی صحیح برای آمادگی کنکور ارشد مهندسی شیمی در مدت زمان اندک مانده به کنکور

 ارائه بودجه بندی ۱۲ سال اخیر دروس کارشناسی ارشد مهندسی

 ارائه بودجه بندی ۱۱ سال اخیر درس بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی

 معرفی مهمترین فصول هر درس به صورت گرافیکی

 تحلیل آزمون کارشناسی ارشد مهندسی ۹۱ تا ۹۶ (تحلیل دروس)

 مهم ترین نکاتی که قبل از جلسه آزمون کارشناسی ارشد باید رعایت کنید

 مهم ترین نکاتی که سر جلسه آزمون کارشناسی ارشد باید رعایت کنید

 مهم ترین نکاتی که بعد از جلسه آزمون کارشناسی ارشد باید رعایت کنید

 آموزش نحوه مدیریت زمان در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 معرفی و بررسی هزینه انواع دوره های کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 ارائه حدود ۲۰۰۰ نمونه کارنامه و نمونه درصد از داوطلبین ارشد مهندسی شیمی از سال ۹۰ تا ۹۶!

 ارائه حدود ۴۰ نمونه کارنامه و نمونه درصد از داوطلبین ارشد گرایش بیوتکنولوژی، داروسازی، فرآوری و انتقال گاز و HSE از سال ۹۰ تا ۹۶

 توضیح عوامل موثر بر رتبه کنکور کارشناسی ارشد

 توصیه هایی برای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 جدول تعداد ظرفیت انواع دوره های کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در گرایش های مهندسی شیمی، بیوتکنولوژی و HSE از سال ۹۰ تا ۹۶

 نمودار روند تغییرات تعداد ظرفیت انواع دوره های کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در گرایش های مهندسی شیمی، بیوتکنولوژی و HSE از سال ۹۰ تا ۹۶

 معرفی کامل ۲۰ گرایش مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد (از نظر شرایط کلی، شغلی، ادامه تحصیل و اپلای)!

 معرفی ۴۴ دانشگاه دارای مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد!

 بررسی اثر معدل و شاگرد اولی در قبولی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 آموزش چگونگی روند قبولی در دانشگاه های دارای مصاحبه در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 بررسی نحوه محرومیت در صورت انصراف از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 بررسی چگونگی تکمیل ظرفیت و شرایط آن در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 پاسخ به متداول ترین سوالات داوطلبین کنکور ارشد مهندسی شیمی در یک بخش مجزا و یکپارچه

 ارائه راهکارهای کمکی برای کسب موفقیت در آزمون ارشد

 

 

چرا باید این محصول ارزشمند را همین حالا تهیه کنید؟

 چون با تهیه این محصول جامع و کامل مثل این است که یک مشاور با تجربه را از ابتدای مسیر تا روز قبولی در دانشگاه در کنار خود دارید و هیچ وقت سوالات و ابهامات تان بی پاسخ نمی ماند!

 با تهیه این محصول آموزشی سال بعد حسرت نمی خورید که چرا خودتان را از داشتن چنین آموزش بی نظیری محروم کردید و چنین رتبه ای بدست آوردید!

 با تهیه این محصول آموزشی ساعت ها در وقت شما صرفه جویی می شود که می توانید این وقت را صرف مطالعه بیشتر دروس کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی ارزشمند از نظر مالی میلیون ها تومان صرفه جویی خواهید کرد. این هزینه اندکی که صرف سرمایه گذاری روی خودتان می کنید می تواند سال آینده باعث قبولی در بهترین دانشگاه های کشور در دوره روزانه شود و از صرف هزینه های سرسام آور شبانه، غیرانتفاعی و بین الملل و غیره جلوگیری کند!

 با تهیه این محصول آموزشی دیگر نیازی نیست تا برای رسیدن پاسخ سوالات تان ساعت ها وقت صرف کنید و احتمالا به جواب های غلط و ناقصی هم برسید!

 با تهیه این محصول آموزشی دیگر تجربه دیگران را تجربه نخواهید کرد و اشتباه دیگران را اشتباه نمی کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی چکیده ای از آنچه داوطلبین موفق در سال های پیش انجام دادند را یکجا دریافت می کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی جایی قبول خواهید شد که استحقاق آن را دارید نه در جایی که پایین تر از سطح شماست!

 با تهیه این محصول آموزشی شما خودتان می توانید برای خودتان برنامه بریزید و مطالعات خودتان را مدیریت کنید.

 با تهیه این محصول آموزشی شما خودتان می توانید برای خودتان انتخاب رشته کنید و از صرف هزینه های زیاد برای انتخاب رشته جلوگیری کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید در بهترین دانشگاه های کشور در کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پذیرفته شوید و بدین ترتیب آینده کاری خودتان را متحول کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید در بهترین دانشگاه های کشور پذیرفته شوید و شانس اپلای و ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های خارجی دنیا در مقطع دکتری را بدست آورید!

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید از شکست های سنگین احتمالی و بر باد رفتن یکسال سعی و تلاشتان به سادگی جلوگیری کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید بدون اینکه هزینه های هنگفتی برای مشاوره بپردازید با یک بار هزینه اندک و سرمایه گذاری بر روی خودتان و آینده تان به بهترین نتایج برسید.

 با تهیه این محصول آموزشی و اجرای اصول آن می توانید در بهترین دانشگاه های کشور پذیرفته شوید و جایگاه اجتماعی بالایی در جامعه بدست آورید که شما را از دیگران متمایز می کند.

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید لذت کسب رتبه های تک رقمی و  قبولی در بهترین دانشگاه های کشور را بدست آوردید.

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید به طور شگفت انگیزی نسبت به دوستان خودتان عملکرد بهتری در آزمون ارشد داشته باشید.

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید لذت پاسخ دادن سریع و درست به سوالات را در آزمون ارشد تجربه کنید!

 با تهیه این محصول آموزشی لذت حضور بی استرس و با بالاترین سطح عملکرد در آزمون ارشد را تجربه خواهید کرد!

 با تهیه این محصول آموزشی در سراسر دوره مطالعاتی تان تا کنکور ارشد همواره با انگیزه و با روحیه باقی خواهید ماند!

 با تهیه این محصول آموزشی قبولی در دانشگاه های سطح یک کشور و شروع ساخت یک آینده درخشان دیگر یک رویا نخواهد بود و به سادگی امکان پذیر است!

 با تهیه این محصول آموزشی می توانید با شناخت صحیح گرایش ها و حوزه فعالیت شان با توجه به علایق تان آینده کاری تان را با وضوح بیشتری مشخص و انتخاب کنید.

آیا قیمت این محصول آموزشی مناسب است؟

قیمت این محصول در قبال آنچه بدست می آورید تقریبا ناچیز است. فقط کافیست یک لحظه به هزینه های یک جلسه مشاوره و یا به هزینه های قبولی در دوره های شهریه پرداز مثل شبانه، غیرانتقاعی، آزاد، مجازی و بین الملل فکر کنید! شما با تهیه این محصول آموزشی ارزشمند که شامل ۴ ساعت و نیم آموزش ویدیویی با کیفیت FULL HD و ۲۳۰ صفحه کتاب الکترونیکی آن با بالاترین کیفیت و کمترین اشتباه نگارشی و ویرایشی می باشد از صرف هزینه های هنگفت در آینده جلوگیری خواهید کرد! ضمنا علاوه بر صرفه جویی مالی از نظر زمانی هم بسیار صرفه جویی خواهید کرد و دیگر نیاز نیست برای یافتن پاسخ هر سوال گاه و بیگاه از منابع دست چندم و نامعتبر دنبال پاسخ های ناقص بگردید! بلکه با تهیه این محصول آموزشی در یک نیم روز می توانید به هر آنچه که قرار است از ابتدای این مسیر تا انتها با آن روبرو شوید را بیاموزید!

قیمت اصلی این محصول ارزشمند 99 هزار تومان است ولی به مدت محدودی یک تخفیف باورنکردنی 50 هزار تومانی برای شما در نظر گرفته ام که می توانید در اولین فرصت اقدام به خرید کنید چون به زودی قیمت به مقدار اصلیش بر خواهد گشت. شما بدین ترتیب با خرید در همین لحظه می توانید 50 هزار تومان سود کنید!

اگر حاضر نیستید که برای موفقیت در مهمترین آزمون تحصیلی زندگی تان چنین مبلغ ناچیزی را سرمایه گذاری کنید پس نباید انتظار موفقیت در این آزمون را داشته باشید؛ چرا که این ما هستیم که با انتخاب های مان آینده خودمان را خلق می کنیم. یک داوطلب تصمیم می گیرد با این مبلغ این دوره ارزشمند را تهیه کند و آینده تحصیلی و کاریش را تغییر دهد و دیگری هم ممکن است ترجیح دهد این مبلغ را صرف خرید یک تی شرت یا یک کالای مصرفی بی ارزش کند! تصمیم با شماست. مسئولیت آینده خودتان را بپذیرید!

 

 

اگر این مجموعه آموزشی را تهیه نکنید چه اتفاقی می افتد؟

با خیال راحت می گویم هیچ اتفاقی! شما با همان روال کج دار و مریز و پر از اشتباه پیش خواهید رفت و سایر رقبایتان که آینده نگری بیشتری از شما دارند با تهیه این محصول ارزشمند بازدهی مطالعات و سرعت رسیدن به اهداف شان را چندین برابر می کنند!

بعد از خرید دقیقا چه چیزهایی دریافت می کنم؟

لطفا توجه کنید که این محصول به صورت دانلودی می باشد و شما بلافاصله بعد از خرید و پرداخت وجه لینک دانلود محصول را دریافت خواهید کرد!

محتویات این مجموعه آموزشی:

۱- فیلم آموزشی ۴ و نیم ساعته با کیفیت FULL HD

۲- کتاب الکترونیکی این آموزش (۲۳۴ صفحه)

۳- PDF راهنمای استفاده از این مجموعه آموزشی

۴- دو هدیه کوچک ولی با ارزش

در درون این مجموعه آموزشی دو فایل PDF نمونه طراحی کرده ام که برای برنامه ریزی ماهانه و ثبت ساعات مطالعه روزانه می توانید از آن ها پرینت تهیه کنید و استفاده کنید.

حجم دوره بعد از فشرده سازی انجام شده، در حدود ۴۵۰ مگابایت است.

ضمنا پسورد تمامی فایل ها www.chemical-engineer.ir است (همه با حروف کوچک).

 

 

سوالات متداولی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد:

بعد از خرید این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنیم؟

همان طور که اشاره شد، بعد از سفارش و پرداخت وجه شما به  فایل قابل دانلود این مجموعه آموزشی دسترسی خواهید داشت.

بعد از خرید چگونه باید فایل ها را دانلود کنم؟

بعد از اتمام فرآیند خرید و پرداخت وجه از درگاه بانکی، به طور خودکار به سایت بر می گردید و به لینک دانلود محصول دسترسی خواهید داشت. ضمناً لینک دانلود محصول به ایمیل تان نیز فرستاده می شود که می توانید دانلود کنید. هم چنین هنگامی که در صفحه پرداخت در سایت ثبت نام می کنید (و پسورد انتخاب می کنید) می توانید وارد سایت شوید و از پنل خود در سایت هم اقدام به دانلود کنید. پس به سه روش مختلف می توانید فایل ها را دانلود کنید.

اگر بعد از خرید آموزش سوالی در مورد آن داشتم چکار کنم؟

خیالتان راحت اگر هر مشکلی داشتید می توانید از طریق فرم تماس با من و یا ارسال ایمیل به info@chemical-engineer.ir با من در ارتباط باشید. اگر ابهام یا سوالی در مورد آموزش ها داشتید با کمال میل شما را راهنمایی خواهم کرد.

آیا این محصول آپدیت خواهد شد؟

بله. اگر مثلا هر گونه تغییری در منابع جدید و  یا نکته جدیدی وجود داشته باشد در قالب آپدیت هایی به صورت کاملا رایگان به خریداران این محصول آموزشی ارائه خواهد شد تا همواره با حداکثر آمادگی به مطالعه ادامه دهید.

 

مشاهده قسمت هایی از این دوره:

لینک دانلود ویدیو

دانلود ۱۰ صفحه اول از کتاب الکترونیکی ۲۳۰ صفحه ای این مجموعه آموزشی: (لینک دانلود)

 

گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه

 

اگر بعد از تهیه این مجموعه آموزشی تا ۳۰ روز بنا به هر دلیلی از آن رضایت نداشتید من این گارانتی را انجام می دهم که پول شما را کامل و بدون هیچ کم و کاستی به شما برگردانم. من به محتویان ارزشمند این پکیج آموزشی ایمان دارم و مطمئن هستم با خرید آن نتایج شگفت انگیزی در انتظار شماست. پس شما می توانید با خیال راحت و بدون کوچک ترین ریسکی این محصول را تهیه کنید! همین حالا خرید کنید و اگر راضی نبودید در جا و بدون کوچک ترین بحثی کل پول خودتان را پس بگیرید! من این ضمانت و اطمینان را به شما می دهم، حالا تصمیم با شماست که با تهیه این محصول رتبه کنکور ارشدتان را چندین برابر بهتر کنید!